To co najważniejsze

Co jest w życiu najważniejsze? Sporo by się znalazło, ale najważniejsze jest ZDROWIE! I nic po za tym! Całe złoto naszej Matuli Ziemi nic nie warte bez naszego zdrowia. Taki malutki szczegół. Skąd więc go wziąć? A no należało by pielęgnować to co w nas najważniejsze od samego urodzenia, poprzez mleko Matki, dalej zdrowo odżywiać się korzystając z tego, co nam daje przyroda, nie zapominając o ciele (ćwiczeniach fizycznych). Jednak przez wieki wypracowały się w człowieku inne wartości. Nami rządzi pełny żołądek, wołający tego wszystkiego, czego należało by nie spożywać w ogóle. Ale to są skutki cywilizacji. Należy sobie jakoś radzić. Można spróbować zostać wegetarianinem, można przestać jeść gotowane potrawy (właśnie tak robię). Można też po prostu wspomagać nasz organizm innymi produktami cywilizacji takimi jak suplementy diety. Omówię to z czego korzystam, z czego jestem bardzo zadowolony i z ręką na sercu polecam każdemu, komu chociaż odrobinkę zależy na utrzymaniu, albo chociaż podtrzymaniu tego co jest najważniejsze w życiu każdego z nas i biedaka i bogacza.

Jeżeli chodzi o cenę, to jak się przeliczy całość , wcale nie wychodzi tak tragicznie, biorąc pod uwagę ilość i przede wszystkim jakość. Poza tym istnieje jeszcze możliwość obniżenia kosztów o 30% po wyrażeniu chęci zostania np. VIP-Klientem.

Życzę wszystkim zdrowia i radości z życia, sens którego polega na poznawaniu siebie i otaczającego nas Świata, ruchu i nieustannym dążeniu do harmonii z Przyrodą, myśleniu (zastanawianiu się) nad rzeczywistością.

niedziela, 9 października 2011

GRAPINA i PRZECIWUTLENIACZE


GRAPINA i PRZECIWUTLENIACZE (Grapine with Protectors)
Grapina i Przeciwutleniacze (wsparcie odżywcze, układ krążenia, antyoksydant) zawiera grapinę pochodzącą z pestek czerwonych winogron i kory sosny. Badania wykazały, że proanthocyanidy w grapinie są o wiele silniejsze niż inne popularne antyoksydanty i są podobne do tych zawartych w borówkach. Mogą dostarczać przeciwutleniające wsparcie układu nerwowego. Każda tabletka dostarcza 20 mg proanthocyanidów, 50 mg wyciągu ze skórek czerwonych winogron, 25 mg grapiny (wyciągu z pestek czerwonych winogron i kory sosny), 20 mg witaminy C oraz koncentrat SynerPro. Skórki czerwonych winogron zawierają proanthocyanidy, których działanie wiąże się ze wsparciem układu sercowo-naczyniowego.
KORZYŚCI
·        Chroni organizm człowieka przed wolnymi rodnikami.
·        Wspomaga system immunologiczny i nerwowy.
·        Wspiera układ sercowo-naczyniowy.
·        Pomaga zredukować stany zapalne.
·        Wykazuje korzyści związane z opóźnieniem pojawiania się oznak starzenia.
·        Produkt GRAPINA i PRZECIWUTLENIACZE uzupełnia codzienną dietę o aktywne substancje usuwające wolne rodniki. Jest to bardzo istotne dla ochrony organizmu (szczególnie skóry) przed procesami starzenia. Składniki preparatu działają korzystnie na ściany naczyń krwionośnych oraz krążenie krwi.
·        SKŁAD
·        Zawartość składników: 1 tabl. / 3 tabl. / % ZDS
Wyciąg ze skórek czerwonych winogron 50 mg / 150 mg / *
Grapina (wyciąg z pestek czerwonych winogron i kory sosny) 25 mg / 75 mg / *
Witamina C    20 mg / 60 mg / 100
ZDS – zalecane dzienne spożycie
* nie określono ZDS
·        Inne składniki: Sproszkowane: kwiat brokułu, liście kapusty głowiastej, korzeń marchwi, korzeń buraka czerwonego, pomidor, kłącze kurkumy, liście rozmarynu; bioflawonoidy z grej­pfruta i pomarańczy, hesperydyna - bioflawonoid; fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu (nośniki), dwutlenek krzemu.
·        SPOSÓB UŻYCIA
·        1 tabletka 3 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
90 tabletek

Cena detaliczna
120 zł

CZOSNEK


CZOSNEK (Garlic)
Czosnek (układ immunologiczny). Jedyny problem związany ze spożywaniem odpowiedniej ilości czosnku w diecie związany jest z jego zapachem. W obecnych czasach możliwa jest produkcja czosnku, który nie ma negatywnego wpływu na nasz oddech. Jednak ważne jest, aby czosnek znajdujący się w suplemencie zawierał te same wartości, co świeży czosnek, a to nie zawsze się udaje. Nature’s Sunshine oferuje najlepszy i najbardziej wartościowy czosnek w specjalnej otoczce, która pomaga kontrolować nieprzyjemny zapach. Strzeżona formuła i przemyślany dobór składu tego produktu powodują, że każda tabletka Czosnku NSP zachowuje świeżość, a otoczka zawierająca chlorofil kontroluje wydostawanie się nieprzyjemnego zapachu, zapewniając jednocześnie świeżość przechowywanego produktu. Tabletka rozpada się i jest absorbowana dopiero po dotarciu do jelit, dlatego też otrzymujesz pełną wartość odżywczą czosnku bez nieprzyjemnego oddechu czy posmaku. Po przeanalizowaniu losowo wybranych próbek konkurencyjnych produktów odkryliśmy, że czosnek NSP działa najsilniej. Czosnek NSP jest ceniony ze względu na dużą siłę działania i wspaniałą jakość. Każda tabletka stanowi ekwiwalent 1,2 g świeżego czosnku, co jest średnio równe jednemu ząbkowi.
KORZYŚCI
·        Wspiera układ krążenia.
·        Wspiera układ immunologiczny.
·        Wspomaga trawienie.
·        Wspomaga wątrobę.
·        Wchodzący w skład preparatu czosnek ma działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne; wspomaga funkcje obronne organizmu; sprzyja normalizacji stężenia cholesterolu we krwi.
·        SKŁAD
·        Zawartość składników: 1 tabl. / 2 tabl.
Czosnek Allium sativum 419 mg 838 mg
·        Inne składniki: Sproszkowane: kwiat brokułu, liście kapusty głowiastej, korzeń marchwi, korzeń buraka czerwonego, pomidor, kłącze kurkumy, liście rozmarynu; bioflawonoidy z grejpfruta i pomarańczy, hesperydyna – bioflawonoid; celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy (nośniki): kroskarmeloza sodowa, hydroksypropylometyloceluloza, szelak, chlorofilina sodowo-miedziowa (składniki otoczki tabletki).
·        Sposób użycia
·        Dorośli – 1 tabletka 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku. Produkt Czosnek nie powoduje nieprzyjemnych odczuć związanych z zapachem czosnku dzięki specjalnej powłoce z dodatkiem chlorofilu. Jedna tabletka stanowi ekwiwalent 1,2 g świeżego czosnku.
Pojemność
60 tabletek

Cena detaliczna
57 zł

CZERWONA KONICZYNA


CZERWONA KONICZYNA (Red Clover)
Czerwona Koniczyna (układ krążenia) to doskonale znana roślina o fioletowych kwiatach, które zdobią łąki w Polsce i innych częściach Europy, jak również w Ameryce, Azji, a nawet Afryce. Zawiera izoflawony, w tym genisteinę (która występuje także w soi). Izoflawony są fitoestrogenami, które wspierają utrzymanie zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Czerwona koniczyna wspiera także zdrowie skóry. Jej kwiaty i liście dostarczają śladowe ilości minerałów i witamin. Każda kapsułka zawiera 320 mg kwiatu czerwonej koniczyny.
KORZYŚCI
·        Produkt bogaty w witaminy i niezbędne minerały.
·        Wspomaga kondycję układu sercowo-naczyniowego.
·        Zapewnia dawkę izoflawonów wspomagających układ krążenia.
SPOSÓB DZIAŁANIA
Kwiaty i liście czerwonej koniczyny stanowią wspaniałe źródło magnezu, miedzi, wapnia, chromu, żelaza, fosforu i witamin A, B kompleks oraz C. Koniczyna zawiera również izoflawony, w tym genisteinę (obecną również w soi). Izoflawony to naturalne fitoestrogeny, które mogą wspomagać układ sercowo-naczyniowy oraz kondycję układu krążenia, zwłaszcza u kobiet.
CZERWONA KONICZYNA uzupełnia dietę w izoflawony. Izoflawony łagodzą objawy występujące w okresie okołomenopauzalnym związane z niedoborem estrogenów, takie jak uderzenia gorąca, zaburzenia snu, niepokój, zlewne poty.
SKŁAD
Zawartość składników: 1 kaps. / 6 kaps.
Koniczyna łąkowa Trifolium pratense 320 mg / 1920 mg
Inne składniki: żelatyna (otoczka kapsułki).
Sposób użycia
2 kapsułki 3 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
100 kapsułek

Cena detaliczna
        36 zł

CHONDROITYNA
CHONDROITYNA (Chondroitin)
Chondroityna (wsparcie stawów) wspiera tkanke w stawach w celu utrzymania ich odpowiedniej sily i powstrzymuje enzymy, które moglyby zmniejszac odzywianie chrzastki. (Chrzastka chroni kosci przed przemieszczaniem sie wzgledem siebie i wspomaga redukcje tarcia). Chondroityna pomaga utrzymac odpowiedni poziom nawilzenia stawów, umozliwiajac ich elastycznosc i amortyzacje podczas aktywnosci ruchowej. Dodatkowo chondroityna wspólpracuje z innymi skladnikami odzywczymi, takimi jak glukozamina w celu wspierania odbudowy i utrzymania chrzastki. Nasz organizm produkuje chondroityne, niestety wraz z wiekiem produkcja ta zmniejsza sie. Chondroityna wystepuje naturalnie w niektórych produktach spozywczych, ale zazwyczaj w malych ilosciach. Na szczescie nasz organizm dobrze absorbuje chondroityne, dzieki czemu suplementacja stanowi dobre rozwiazanie.
KORZYŚCI
·        Wspiera produkcję glikozaminoglikanów, proteoglikanów i kolagenu, budulców zdrowej chrząstki.
·        Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu mazi stawowej, która działa jak gąbka lub tłumik w trakcie uderzenia.
·        Może wspomóc zwiększenie giętkości i sprężystości stawu.
·        Wspomaga pozyskanie niezbędnych składników odżywczych dla chrząstki.
·        Pomaga chronić chrząstkę przed enzymami niszczącymi składniki odżywcze.
·        SKŁAD:
·        Zawartość składników: 1 kaps. / 4 kaps.
Siarczan chondroityny 323 mg / 1292 mg
·        Inne składniki:maltodekstryna, stearynian magnezu (nośnik), dwutlenek krzemu (nośnik), żelatyna (otoczka kapsułki).
·        SPOSÓB UŻYCIA
·        po 2 kapsułki 2 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
60 kapsułek

Cena detaliczna
99 zł

CHLOROFIL W PŁYNIE


CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid)
Chlorofil w Płynie (wsparcie odżywcze, układ krążenia, układ immunologiczny). Chlorofil to zielony barwnik występujący w roślinach. Dzięki procesowi chemicznemu zwanemu fotosyntezą, chlorofil wykorzystuje energię słoneczną do różnych funkcji życiowych. Chlorofil jest odpowiedzialny w roślinach za funkcje metaboliczne takie, jak oddychanie i wzrost. Interesujące jest to, że cząsteczka chlorofilu jest podobna do hemoglobiny, czerwonego barwnika ludzkiej krwi. Różnicę stanowi centralny atom – w chlorofilu jest to magnez, a w hemoglobinie żelazo. Chlorofil w Płynie, pozyskiwany przez NSP z lucerny siewnej, wspiera układ odpornościowy organizmu oraz pomaga neutralizować nieprzyjemny zapach ciała.
KORZYŚCI
·        Wspiera naturalne funkcje oczyszczania krwi w organizmie.
·        Wzmacnia układ immunologiczny.
·        Usuwa przykry zapach ciała.
SPOSÓB DZIAŁANIA
Chlorofil naturalnie oczyszcza organizm, wspiera również działanie układu krążenia, a także pokarmowego i rozrodczego. Chlorofil pomaga chronić i wspierać zdrowe komórki, pobudza też usuwanie toksyn z organizmu. Neutralizuje nieprzyjemny zapach ciała i działa jako naturalny dezodorant. Może być stosowany jako odświeżający płyn do płukania jamy ustnej.
SKŁAD
1 łyżeczka (5 ml) zawiera:
Chlorofilina sodowo-miedziowa 15 mg
Inne składniki: woda oczyszczona, gliceryna rozpuszczalna (stabilizator), olejek miętowy (substancja aromatyczna).
SPOSÓB UŻYCIA
Jedną łyżeczkę produktu dodać do szklanki wody lub innego napoju, pić 3 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
475.6 ml

Cena detaliczna
80 zł


BAKTERIE BIFIDOPHILUS (Bifidophilus Flora Force)
Bakterie Bifidophilus (zdrowie jelit, probiotyk). Zdrowy przewód pokarmowy u człowieka zawiera miliardy bakterii, które żyją ze sobą w równowadze oraz w symbiozie z nami. Nasz organizm zapewnia im dom, a w zamian bakterie rozbijają spożywane przez nas jedzenie na łatwo przyswajalne składniki odżywcze. Otrzymujemy także pomoc w zakresie zachowania zdrowia. Jednakże czynniki takie jak stres, warunki środowiskowe lub niektóre substancje mogą wpływać na naturalną równowagę przyjaznych drobnoustrojów. Bakterie Bifidophilus to produkt dostarczający miliardy korzystnie działających mikroorganizmów jelitowych, które oferują pełen zakres korzyści zdrowotnych. W celu wzbogacania produktu oraz wsparcia systemu immunologicznego Bakterie Bifidophilus zawierają między innymi Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, a także Lactobacillus casei i Lactobacillus rhamnosus. W produkcie NSP znajdują się także krótko- i długo- łańcuchowe fruktooligosacharydy, które wspierają wzrost korzystnych mikroorganizmów w celu zapewnienia odpowiedniej siły działania produktu. Każda kapsułka zawiera 4 miliardy żywych mikroorganizmów.
KORZYŚCI
·        Usprawnia działanie układu odpornościowego.
·        Pomaga zachować zdrowie pochwy i dróg moczowych u kobiet.
·        Wspiera układ jelitowy.
·        Może wspomagać kondycję dróg oddechowych.
·        Pomaga syntetyzować witaminy z grupy B.
SPOSÓB DZIAŁANIA
Korzystne mikroorganizmy pomagają zachować naturalny, delikatny bilans flory, która zamieszkuje przewód jelitowy człowieka, pomagają oczyszczać jelita, a także usprawniają przyswajanie składników odżywczych i produkcję niektórych witamin w ramach metabolicznych produktów ubocznych.
SKŁAD
Zawartość składników: 1 kaps. / 2 kaps.
Lactobacillus acidophilus 2,5x109
 / 5x109
Bifidobacterium longum 1x109
 / 2x109
Inne składniki: Fruktooligosacharydy, marchew sproszkowana, olej krokoszowy, maltodekstryna, żelatyna (otoczka kapsułki).
SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
90 kapsułek

Cena detaliczna
97 zł