To co najważniejsze

Co jest w życiu najważniejsze? Sporo by się znalazło, ale najważniejsze jest ZDROWIE! I nic po za tym! Całe złoto naszej Matuli Ziemi nic nie warte bez naszego zdrowia. Taki malutki szczegół. Skąd więc go wziąć? A no należało by pielęgnować to co w nas najważniejsze od samego urodzenia, poprzez mleko Matki, dalej zdrowo odżywiać się korzystając z tego, co nam daje przyroda, nie zapominając o ciele (ćwiczeniach fizycznych). Jednak przez wieki wypracowały się w człowieku inne wartości. Nami rządzi pełny żołądek, wołający tego wszystkiego, czego należało by nie spożywać w ogóle. Ale to są skutki cywilizacji. Należy sobie jakoś radzić. Można spróbować zostać wegetarianinem, można przestać jeść gotowane potrawy (właśnie tak robię). Można też po prostu wspomagać nasz organizm innymi produktami cywilizacji takimi jak suplementy diety. Omówię to z czego korzystam, z czego jestem bardzo zadowolony i z ręką na sercu polecam każdemu, komu chociaż odrobinkę zależy na utrzymaniu, albo chociaż podtrzymaniu tego co jest najważniejsze w życiu każdego z nas i biedaka i bogacza.

Jeżeli chodzi o cenę, to jak się przeliczy całość , wcale nie wychodzi tak tragicznie, biorąc pod uwagę ilość i przede wszystkim jakość. Poza tym istnieje jeszcze możliwość obniżenia kosztów o 30% po wyrażeniu chęci zostania np. VIP-Klientem.

Życzę wszystkim zdrowia i radości z życia, sens którego polega na poznawaniu siebie i otaczającego nas Świata, ruchu i nieustannym dążeniu do harmonii z Przyrodą, myśleniu (zastanawianiu się) nad rzeczywistością.

niedziela, 9 października 2011

GRAPINA i PRZECIWUTLENIACZE


GRAPINA i PRZECIWUTLENIACZE (Grapine with Protectors)
Grapina i Przeciwutleniacze (wsparcie odżywcze, układ krążenia, antyoksydant) zawiera grapinę pochodzącą z pestek czerwonych winogron i kory sosny. Badania wykazały, że proanthocyanidy w grapinie są o wiele silniejsze niż inne popularne antyoksydanty i są podobne do tych zawartych w borówkach. Mogą dostarczać przeciwutleniające wsparcie układu nerwowego. Każda tabletka dostarcza 20 mg proanthocyanidów, 50 mg wyciągu ze skórek czerwonych winogron, 25 mg grapiny (wyciągu z pestek czerwonych winogron i kory sosny), 20 mg witaminy C oraz koncentrat SynerPro. Skórki czerwonych winogron zawierają proanthocyanidy, których działanie wiąże się ze wsparciem układu sercowo-naczyniowego.
KORZYŚCI
·        Chroni organizm człowieka przed wolnymi rodnikami.
·        Wspomaga system immunologiczny i nerwowy.
·        Wspiera układ sercowo-naczyniowy.
·        Pomaga zredukować stany zapalne.
·        Wykazuje korzyści związane z opóźnieniem pojawiania się oznak starzenia.
·        Produkt GRAPINA i PRZECIWUTLENIACZE uzupełnia codzienną dietę o aktywne substancje usuwające wolne rodniki. Jest to bardzo istotne dla ochrony organizmu (szczególnie skóry) przed procesami starzenia. Składniki preparatu działają korzystnie na ściany naczyń krwionośnych oraz krążenie krwi.
·        SKŁAD
·        Zawartość składników: 1 tabl. / 3 tabl. / % ZDS
Wyciąg ze skórek czerwonych winogron 50 mg / 150 mg / *
Grapina (wyciąg z pestek czerwonych winogron i kory sosny) 25 mg / 75 mg / *
Witamina C    20 mg / 60 mg / 100
ZDS – zalecane dzienne spożycie
* nie określono ZDS
·        Inne składniki: Sproszkowane: kwiat brokułu, liście kapusty głowiastej, korzeń marchwi, korzeń buraka czerwonego, pomidor, kłącze kurkumy, liście rozmarynu; bioflawonoidy z grej­pfruta i pomarańczy, hesperydyna - bioflawonoid; fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu (nośniki), dwutlenek krzemu.
·        SPOSÓB UŻYCIA
·        1 tabletka 3 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
90 tabletek

Cena detaliczna
120 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz