To co najważniejsze

Co jest w życiu najważniejsze? Sporo by się znalazło, ale najważniejsze jest ZDROWIE! I nic po za tym! Całe złoto naszej Matuli Ziemi nic nie warte bez naszego zdrowia. Taki malutki szczegół. Skąd więc go wziąć? A no należało by pielęgnować to co w nas najważniejsze od samego urodzenia, poprzez mleko Matki, dalej zdrowo odżywiać się korzystając z tego, co nam daje przyroda, nie zapominając o ciele (ćwiczeniach fizycznych). Jednak przez wieki wypracowały się w człowieku inne wartości. Nami rządzi pełny żołądek, wołający tego wszystkiego, czego należało by nie spożywać w ogóle. Ale to są skutki cywilizacji. Należy sobie jakoś radzić. Można spróbować zostać wegetarianinem, można przestać jeść gotowane potrawy (właśnie tak robię). Można też po prostu wspomagać nasz organizm innymi produktami cywilizacji takimi jak suplementy diety. Omówię to z czego korzystam, z czego jestem bardzo zadowolony i z ręką na sercu polecam każdemu, komu chociaż odrobinkę zależy na utrzymaniu, albo chociaż podtrzymaniu tego co jest najważniejsze w życiu każdego z nas i biedaka i bogacza.

Jeżeli chodzi o cenę, to jak się przeliczy całość , wcale nie wychodzi tak tragicznie, biorąc pod uwagę ilość i przede wszystkim jakość. Poza tym istnieje jeszcze możliwość obniżenia kosztów o 30% po wyrażeniu chęci zostania np. VIP-Klientem.

Życzę wszystkim zdrowia i radości z życia, sens którego polega na poznawaniu siebie i otaczającego nas Świata, ruchu i nieustannym dążeniu do harmonii z Przyrodą, myśleniu (zastanawianiu się) nad rzeczywistością.

niedziela, 9 października 2011

CHONDROITYNA
CHONDROITYNA (Chondroitin)
Chondroityna (wsparcie stawów) wspiera tkanke w stawach w celu utrzymania ich odpowiedniej sily i powstrzymuje enzymy, które moglyby zmniejszac odzywianie chrzastki. (Chrzastka chroni kosci przed przemieszczaniem sie wzgledem siebie i wspomaga redukcje tarcia). Chondroityna pomaga utrzymac odpowiedni poziom nawilzenia stawów, umozliwiajac ich elastycznosc i amortyzacje podczas aktywnosci ruchowej. Dodatkowo chondroityna wspólpracuje z innymi skladnikami odzywczymi, takimi jak glukozamina w celu wspierania odbudowy i utrzymania chrzastki. Nasz organizm produkuje chondroityne, niestety wraz z wiekiem produkcja ta zmniejsza sie. Chondroityna wystepuje naturalnie w niektórych produktach spozywczych, ale zazwyczaj w malych ilosciach. Na szczescie nasz organizm dobrze absorbuje chondroityne, dzieki czemu suplementacja stanowi dobre rozwiazanie.
KORZYŚCI
·        Wspiera produkcję glikozaminoglikanów, proteoglikanów i kolagenu, budulców zdrowej chrząstki.
·        Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu mazi stawowej, która działa jak gąbka lub tłumik w trakcie uderzenia.
·        Może wspomóc zwiększenie giętkości i sprężystości stawu.
·        Wspomaga pozyskanie niezbędnych składników odżywczych dla chrząstki.
·        Pomaga chronić chrząstkę przed enzymami niszczącymi składniki odżywcze.
·        SKŁAD:
·        Zawartość składników: 1 kaps. / 4 kaps.
Siarczan chondroityny 323 mg / 1292 mg
·        Inne składniki:maltodekstryna, stearynian magnezu (nośnik), dwutlenek krzemu (nośnik), żelatyna (otoczka kapsułki).
·        SPOSÓB UŻYCIA
·        po 2 kapsułki 2 razy dziennie w trakcie posiłku.
Pojemność
60 kapsułek

Cena detaliczna
99 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz